0

فرم پیش ثبت نام ورکشاپ رایگان

این آموزش مختص دوستانی است که تمایل دارند با هنر چرمدوزی آشنا بشوند و کسب و کار چرمی راه بیاندازند اما در تصمیم خود مردد هستند. با حضور در این ورکشاپ رایگان میتوانید دید بهتری نسبت به این رشته داشته باشید.

 شرایط ثبت نام:
این ورکشاپ مناسب کسانی است که با هنرچرمدوزی آشنایی ندارند یا به صورت آکادمیک فرا نگرفته اند. دوستان عزیزی که قبلا هنرجوی آموزشگاه راتا بوده اند نکاتی که در این ورکشاپ گفته میشود پیش تر در کلاس به شما گفته شده و نیازی به ثبت نام در این ورکشاپ نیست.
پر کردن این فرم به منزله ثبت نام قطعی شما نمی باشد. به دلیل درخواست بالای این ورکشاپ ما بر اساس دارا بودن شرابط شما و ظرفیت موجود با شما تماس میگیریم. این تماس ممکن است ۱ تا ۲ ماه پس از پر کردن این فرم صورت بگیرد.
در صورت تمایل میتوانید روز ورکشاپ نیم ساعت زودتر تشریف بیارید و از فروشگاه و کارهای مجموعه دیدن کنید. خرید لوازم برای ورکشاپ اجباری نیست. ابزار های لازم در اختیار شما قرار میگیرد اما در صورت تمایل به دوخت کیف میتوانید مواد مصرفی مثل چرم و یراق آلات را از فروشگاه خریداری کنید.

هزینه حضور در این ورکشاپ رایگان است.

مواردی که در این ورکشاپ آموزش داده میشود:
معرفی رشته های چرمدوزی، شناخت انواع چرم، معرفی ابزار آلات، قیمت گذاری روی محصولات و اجرای یک نمونه کیف دوشی زنانه

مدت این ورکشاپ: ۱/۵ ساعت

ثبت نام از طریق شماره های زیر در ساعت اداری امکان پذیر است. همچنین اگر سوالی درباره ورکشاپ دارید با این شماره ها تماس بگیرید.
۰۹۳۳۳۶۴۶۳۶۲
۰۲۱۴۴۲۵۸۱۰۸

فرم پیش ثبت نام ورکشاپ رایگان

بدون فاصله و بدون خط تیره وارد کنید
قبلا هنرجوی ما بوده اید؟(ضروری)
YYYY خط MM خط DD
این قسمت برای اهداف اعتبارسنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند.